December – čaroben, iskriv, navihan, nasmejan, nekoliko skrivnosten. Poln drobnih presenečenj. Takšen bi moral biti december. Za otroke, za starše, za vse nas. Nekaj te čarobnosti smo strokovni delavci Sončne dežele, Mavrične igralnice ter Mojstra Mihe želeli pričarati s ČAROBNO PALČKOVO DEŽELO. Otroke in starše je 1. decembra že na stopnišču pozdravil palček in jih povabil v svojo vas, kjer se vam nasmiha navihani palček na gugalnici, mahajo vam palčki, ki si ob ognju grejejo mrzle prstke ter mamica palčica z dojenčkom… no, raziščite sami. Če boste pozorno prisluhnili in za trenutek ali dva odmislili glasen svet, vam bodo palčki morda zaupali kakšno svojo skrivnost.

Mi vam pa želimo, da boste to čarobnost odnesli s sabo v novo leto.

Mi vam pa želimo, da boste to čarobnost odnesli s sabo v novo leto.