Informativno srečanje za starše in otroke

z vzgojitelji v oddelkih bo

v petek, 30. 8. 2019, od 16.00 do 17.00.

Naj vas spomnimo:

– Za otroke, ki prvič prihajajo v vrtec s 1. 9. 2019 je potrebno oddati vlogo za znižano plačilo vrtca na Center za socialno delo v mesecu avgustu 2019. Za otroke, ki že obiskujejo vrtec straši vložite vlogo za znižano plačilo v mesecu pred potekom odločbe.

– Otroci novinci potrebujejo prvi dan vstopa v vrtec zdravniško potrdilo.

– Starši katerih otroci imajo dieto ali prenehanje diete, prosim uredite potrebno prijavo/odjavo pri naši organizatorki prehrane Aleksandri Tkavc PRED vstopom otroka v vrtec.

– Starši si lahko plačilo vrtca uredite tudi preko trajnika. Obrazec si lahko snamete na pripeti povezavi (Soglasje za otvoritev trajnega naloga .pdf datoteka) in ga oddate vzgojiteljici ali na upravo vrtca.

Dostopnost