Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije v sredo, 30. 12. 2020, v poznih večernih urah zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati 5. 1. 2021.

Vrtci v naslednjem tednu od 4. 1. do 8. 1. 2021 še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem odloku). V naslednjem tednu torej Vrtec Borisa Pečeta Maribor izvaja zgolj NUJNO VARSTVO (kot doslej), pri čemer je potrebno ob vključitvi otroka še vedno predložiti potrdilo delodajalca ter izjavo o zdravstvenem stanju otroka.

V naslednjem tednu bo Vlada RS glede delovanja vzgojno-izobraževalnih zavodov in vračanja otrok v vrtce na podlagi tedanje epidemiološke situacije sprejela nov odlog, o čemer vas bomo obvestili.

Želim vam prijetne praznike in upam, da se kmalu vidimo.

Vse dobro in ostanite zdravi!

                                                                                                   Ravnateljica:

                                                                                                   Mateja BREGANT, dipl. vzg. predš. otr.

Dostopnost