SPOŠTOVANI STARŠI!

V okviru LDN Vrtca Borisa Pečeta Maribor vas vabimo na predavanje

Ulica v otroški sobi –
Varna in odgovorna raba interneta in mobilnih naprav.

 

Predavanje bo izvedeno v okviru projekta SAFE.SI (https://safe.si/), ki sledi svojemu poslanstvu informiranja in izobraževanja staršev, učiteljev ter učencev o možnih ukrepih in zaščiti otrok ter mladostnikov na internetu.

Predaval bo dr. Benjamin Lesjak, predavatelj pri SAFE.SI, pravnik in strokovnjak za varstvo osebnih podatkov, zasebnosti in druga vprašanja rabe interneta ter družabnih omrežij, kot so Facebook, Snapchat, Instagram, Messanger, Viber itd.

Torek, 14. 1. 2020, ob 17.uri

Telovadnica vrtca na Tomšičevi ulici 32, Maribor

Svet. del. Dominika Vilčnik, prof. slov. in ped.                                                                Ravnateljica Marija Pšunder,  dipl. vzg. predš. otr.

                                                                                                                                                         Po pooblastilu: Mateja Bregant, dipl. vzg. predš. otr.

Dostopnost