Pokrajinski muzej Maribor je v sodelovanju z Vrtcem Ivana Glinška v letošnjem letu razpisal likovni natečaj Velike stvaritve malih mojstrov – Časovni stroj. Na razpisan natečaj so se z likovnimi deli odzvali tudi otroci iz Vrtca Borisa Pečeta.

Strokovna komisija je prispela likovna dela ocenila in izbrala najboljša. Na odprtju razstave, ki je bila v torek, 7. maja ob 17. uri v Viteški dvorani Pokrajinskega muzeja Maribor so bila izbrana tudi štiri likovna dela naših otrok, eno izmed njih je dobilo še posebno nagrado. Čestitke mladim likovnim ustvarjalcem – Juliji, Milici, Stašu in Jakobu!

Zapisala: Darja Draksler