Spoštovani starši!

Z veseljem vas obveščamo o dobrodelni akciji, ki jo bo kot svoj prvi večji projekt izvedla Fundacija Boštjana Bandlja. Fundacija je bila na pobudo g. Bandlja ustanovljena konec lanskega leta, vodila pa ga je preprosta želja – pomagati ljudem k boljšemu in polnejšemu življenju. 

Za prvi dobrodelni projekt so izbrali pomoč mladim staršem, in sicer z enkratnim plačilom enomesečne oskrbnine za vrtec v znesku, ki ga plačujejo starši. Gre za skupino ljudi, ki so v življenjskem obdobju, ko niso bistveno podprti z drugimi oblikami pomoči, obenem pa so posebej obremenjeni z visokimi življenjskimi stroški (osamosvojitev, najem ali nakup nepremičnine, plačilo vrtca ipd.) in na začetku karierne poti.

Posredujemo vam povezavo do razpisa Pomagamo mladim družinam – plačilo oskrbnine za vašega otroka za oktober 2022:

Fundacija Boštjana Bandlja (fundacijabostjanabandlja.org) (klik na povezavo)

Prijavo je možno oddati izključno od 22. 9. do dne 20. 10. 2022!

Vas lepo pozdravljamo in se veselimo zadovoljnih staršev ob prejemu vsaj majhne pomoči pri njihovem družinskem proračunu.

Ravnateljica Mateja Bregant, dipl. vzg. predš. otr.

Dostopnost