December je čas, ko se poslavljamo od preteklega leta in nestrpno pričakujemo novo. Leto, ki se izteka, je bilo prav posebno leto…leto, ko smo lahko več časa namenili najdražjim, leto, ko smo ugotovili, da so pomembni tisti drobni trenutki, leto, ko je zdravje dobilo še večji pomen, leto, ko smo ugotovili, kako močno pravzaprav potrebujemo drug drugega.

Ponesimo vse te vrednote v leto, ki je pred nami, da bomo vedno znali ponuditi roko, da bomo znali prisluhniti, da se bomo trudili biti strpni, da bomo znali ceniti drobne trenutke iz katerih bodo nastali neprecenljivi spomini, predvsem pa, da bomo našli zadovoljstvo v majhnih stvareh…v otroškem nasmehu…klepetu ob kavi…sprehodu po gozdu…poslušanju ptičjega petja…
 
Naj bo leto 2021 posebno leto, prepleteno z zdravjem, srečo, medsebojnim razumevanjem ter čudovitimi trenutki z vašimi najdražjimi.

Kolektiv vrtca Borisa Pečeta Maribor

Dostopnost